Witamy czerwiec!

Czerwiec przywitał nas piękną pogodą, a my zaraz na początku czerwca uroczyście zakończymy nasz pierwszy rok w Przedszkolu 🙂 Wiele się przez ten rok nauczyliśmy, nawiązaliśmy nowe znajomości, a nawet przyjaźnie, przeżyliśmy nasze pierwsze publiczne występy na „scenie”, pierwsze spacery w grupie, wyjścia do kina i teatru, wizyty iluzjonisty, pierwsze bale i pierwsze dłuuugie dni bez Mamy i Taty – i z tym wszystkim świetnie daliśmy sobie radę! Zwieńczeniem tego pełnego emocji roku przedszkolnego będzie jego uroczyste zakończenie pt. „Wesele Krakowskie” dnia 4 czerwca o 16.00.

Mimo letniej pogody nie przestajemy wcale się uczyć – miesiąc zaczniemy od poznania zwierząt egzotycznych, poznamy ich nazwy i zwyczaje. Pozostałą część czerwca poświęcimy już na temat wakacyjny – będziemy rozmawiać na temat wakacyjnych planów i kierunków podróży, środków lokomocji oraz bezpieczeństwa podczas letnich zabaw i wycieczek.


Notice: Undefined variable: comments_view in /home/przedszkole1/domains/przedszkole1.d2.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę