Czerwiec w grupie Maluszków

Witamy w czerwcu, miesiącu bardzo szczególnym dla wszystkich dzieci, bo to właśnie w czerwcu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka, dlatego też na zajęciach rozmawiać będziemy o kolegach i koleżankach z innych krajów. Porozmawiamy również o marzeniach, jakie mają nasze przedszkolaki. Ponadto podejmiemy zabawy słowne związane z tematyką lata – letnie rymowanki, wierszyki będą inspiracja do zabaw plastycznych i ruchowych.

W kolejnym tygodniu rozmawiać będziemy na temat zabaw w lesie i na łące, zachęcać dzieci do poznawania środowiska przyrodniczego. Na zajęciach poznamy mieszkańców lasu, jak również poznamy zasady zachowywania się w lesie.

Miesiąc czerwiec to również czas rozpoczynających się urlopów, a w związku tym również podróży, dlatego też kolejną tematyka jaką podejmiemy na zajęciach będą bezpieczne podróże. Dzieci poznawać będą rożne środki lokomocji, jak i zasady bezpiecznego podróżowania.


Notice: Undefined variable: comments_view in /home/przedszkole1/domains/przedszkole1.d2.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę