Witamy w lutym!!

W nowy miesiąc weszliśmy tanecznym krokiem bo przecież trwa karnawał. W naszym przedszkolu wspaniale bawiliśmy się na zabawie karnawałowej. Były korowody, pociągi, tańce w parach, a wszystko w rytm najpopularniejszych hitów muzyki rozrywkowej. Przed nami ferie zimowe. Wszystkim się marzy, żeby były białe, radosne i bezpieczne.

„Ach jak dobrze przyszła zima! Już śnieg pada i mróz trzyma Jest też zdrowo i wesoło, A śmiech dzieci słychać wkoło”

Bez wątpienia zima i ferie zimowe to fantastyczny czas na promowanie aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wyprawa na sanki, narty, na łyżwy, wreszcie zwykłe lepienie bałwana całej rodzinie może przynieść wiele radości, a przede wszystkim zadbać o sprawność fizyczną. A może wśród najmłodszych pojawi się talent na miarę wybitnych skoczków narciarskich Adama Małysza, lub Kamila Stocha, któremu wszyscy kibicujemy podczas igrzysk olimpijskich. Podczas zajęć przeniesiemy się również do „krainy wiecznych lodów. Poznamy przygody różnych bohaterów, którzy rozbudzą naszą wyobraźnię i pogłębią wiedzę nt. ludzi i zwierząt żyjących w tych trudnych warunkach.

„Domeczek cały ma z lodu w lodowej mieszka krainie z futer ma czapkę i buty a poznasz go po dziarskiej minie.”

Oczywiście spróbujemy się dowiedzieć wszystkiego o Eskimosach.


Notice: Undefined variable: comments_view in /home/przedszkole1/domains/przedszkole1.d2.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę