Witamy w czerwcu!!

Miesiąc rozpoczyna Święto wszystkich dzieci, a że tym co najbardziej lubią dzieci na całym świecie jest zabawa, to będziemy poznawać zabawy z czasów naszych rodziców i nam współczesne, także propozycje z różnych stron świata. Ilustracje i opowiadania przedstawiające dzieci z innych krajów staną się inspiracją do rozmów o językach, zwyczajach ludzi z innych kręgów kulturowych.

Bajki również są bliskie dzieciom na całym świecie, dlatego w tym miesiącu chętnie będziemy czytać baśnie i legendy, w szczególności te związane z naszym Krakowem, a może podczas spacerów uda nam się poznać miejsca, o których opowiadają legendy.

Przed nami wakacje długo wyczekiwany czas odpoczynku i dobrej zabawy. Warto w tym miejscu przypomnieć sobie podstawowe zasady, dzięki którym wszyscy będziemy się czuli bezpiecznie nad wodą, w górach i innych miejscach letniego wypoczynku. Wszystkim naszym Przedszkolakom i Rodzicom życzymy słońca, radości i odpoczynku, a także wielu niezapomnianych przygód i szczęśliwego powrotu do nas we wrześniu.

Do zobaczenia po wakacjach!


Notice: Undefined variable: comments_view in /home/przedszkole1/domains/przedszkole1.d2.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę