Luty u Lajkoników

W nowy miesiąc weszliśmy tanecznym krokiem bo przecież trwa karnawał. Odwiedzili nas muzycy z Mobilnej Filharmonii. Słuchaliśmy pięknej muzyki a potem sami zatańczyliśmy. W naszym przedszkolu bawiliśmy się na zabawie karnawałowej. Były korowody, pociągi, tańce w parach, a wszystko w rytm muzyki. Wcześniej zrobiliśmy maski na bal.

Bez wątpienia zima to fantastyczny czas na promowanie aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wyprawa na sanki, narty, na łyżwy, wreszcie zwykłe lepienie bałwana całej rodzinie może przynieść wiele radości, a przede wszystkim zadbać o sprawność fizyczną. My w przedszkolu porozmawiamy o tym, jak bezpiecznie można bawić się na śniegu.

Podczas naszych zajęć przeniesiemy się również do „krainy wiecznych lodów”. Poznamy przygody różnych bohaterów, którzy rozbudzą naszą wyobraźnię i pogłębią wiedzę nt. ludzi i zwierząt żyjących w tych trudnych warunkach.

,,Tak się zachmurzyło, słonko się ukryło.

Pada, pada śnieżek biały, dawno go nie było.

Pada, pada śnieżek biały, dawno go nie było”.

 


Notice: Undefined variable: comments_view in /home/przedszkole1/domains/przedszkole1.d2.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę