Lajkoniki witają w czerwcu!

Witamy w czerwcu, miesiącu bardzo szczególnym dla wszystkich dzieci, bo to właśnie w czerwcu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka, dlatego też na zajęciach rozmawiać będziemy o kolegach i koleżankach z innych krajów. Porozmawiamy również o marzeniach, jakie mają nasze przedszkolaki. Ponadto podejmiemy zabawy słowne związane z tematyką lata – letnie rymowanki, wierszyki będą inspiracją do zabaw plastycznych i ruchowych.

W kolejnym tygodniu rozmawiać będziemy na temat zabaw w lesie i na łące, zachęcać dzieci do poznawania środowiska przyrodniczego. Na zajęciach poznamy mieszkańców lasu, jak również poznamy zasady zachowywania się w lesie. Utrwalimy również wiadomości na temat naszego pięknego miasta Krakowa.

Miesiąc czerwiec to również czas rozpoczynających się urlopów, a w związku tym również podróży, dlatego też kolejną tematyką jaką podejmiemy na zajęciach będą bezpieczne podróże. Dzieci poznawać będą różne środki lokomocji, jak i zasady bezpiecznego podróżowania.

Serdecznie zapraszamy rodziców na występ pt.: ,,Wesele Krakowskie”,
który odbędzie się 4
czerwca (wtorek) o godz. 16.00.

,,Lato, lato, lato czeka. Razem z latem czeka rzeka.

  Razem z rzeką czeka las a tam ciągle nie ma nas.

 Lato, lato nie płacz czasem. Czekaj z rzeką, czekaj z lasem.

 W lesie schowaj dla nas chłodny cień, przyjedziemy lada dzień!” 🙂


Notice: Undefined variable: comments_view in /home/przedszkole1/domains/przedszkole1.d2.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę