Witamy czerwiec

Pożegnamy przedszkole – nową drogą pójdziemy odważnie!

W czerwcu pożegnamy dzieci odchodzące do szkoły i uroczystym występem zakończymy rok przedszkolny. Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było dużo zabawy i nauki, było wiele wspaniałych chwil. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące i lata z uśmiechem na twarzy. Dzieciom odchodzącym do szkoły życzymy samych szóstek, wspaniałych szkolnych przyjaźni, rozwijania zainteresowań i uzdolnień oraz nieustającej ciekawości świata. Część dzieci w przedszkolu zostaje i cieszymy się, że będziemy się jeszcze spotykać. A dzieci, które idą do szkoły prosimy o odwiedzanie przedszkola i dzielenie się z nami swoimi sukcesami. Dziękujemy Rodzicom za dobrą współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy.
Przed nami wakacje – czas odpoczynku, podróży, poznawania ciekawych miejsc oraz spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Życzymy, aby nadchodzące wakacje były słoneczne, radosne a przede wszystkim bezpieczne.


Notice: Undefined variable: comments_view in /home/przedszkole1/domains/przedszkole1.d2.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę