Przed nami jeszcze ostatnie tygodnie karnawału i co najważniejsze – długo wyczekiwany Bal karnawałowy w przedszkolu (już 4 lutego!). Aby dobrze się do niego przygotować od poniedziałku zaczniemy ćwiczyć tańce i wyczyniać harce, żeby na balu parkiet należał do nas! Będziemy też bawić się z balonami i rozmawiać o przebraniach na bal oraz każdy zaprojektuje swój wymarzony kostium.

Ponieważ pogoda nadal nam sprzyja porozmawiamy sobie o sportach zimowych i zabawach na śniegu. Ustalimy zasady bezpiecznej zabawy w białym puchu. Wybierzemy się też w krótką wędrówkę w góralskim klimacie:

Za górami, za lasami, za dolinami
Pobili się dwaj górale ciupagami
Hej górale, nie bijta się
Ma góralka dwa warkocze, podzielita się

Duże z nas już Przedszkolaki, więc często towarzyszymy naszym Rodzicom w czasie zakupów. Przypomnimy sobie więc nazwy różnych sklepów i ustalimy jakie towary można tam dostać. A ponieważ świetni z nas obserwatorzy to zakupy będziemy odwzorowywać w czasie zabaw tematycznych z użyciem rekwizytów.


Notice: Undefined variable: comments_view in /home/przedszkole1/domains/przedszkole1.d2.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę