Jesienne spacery i zabawy Małych Górali

Październik przyniósł nam piękną, słoneczną pogodę. Wreszcie mamy prawdziwą złotą polską jesień! Wykorzystujemy ten czas na spacery i zabawy w naszym ogrodzie. Zdjęcia z naszych wypraw i zabaw umieszczone będą w Galerii – w zakładce Mali Górale. Ponieważ w naszej grupie gościmy dzieci z grupy Lajkoników, zachęcamy ich Rodziców do odwiedzania naszej strony.

Na początku października poszliśmy na spacer w kierunku Poczty Głównej. Dzieci utrwaliły sobie znajomość niektórych znaków drogowych oraz sposób bezpiecznego poruszania się poza przedszkolem.

Spacerując uliczkami Krakowa doszliśmy do Rynku Głównego. Zatrzymaliśmy się przy pomniku Adama Mickiewicza, Mali Górale pomachali hejnaliście, przeszli przez Sukiennice i dotarli przed Wieżę Ratuszową. Na koniec dzieci pomachały gołębiom.

Wesoło spędzamy czas w naszej gromadce. Lubimy zabawy w naszej sali i w ogrodzie.

20 października wybraliśmy się do Ogrodu Botanicznego, aby poszukać śladów Pani Jesieni.